Eerder geëxposeerd

Overzicht Exposities

Grote Kerk Edam www.grotekerkedam.nl
Beeldentuin Witharen www.atelierwitharen.nl
Kunstenhuis Den Ham www.expositiehuisdenham.nl
Galerie Toets Gorinchem www.stichtingtoets.nl
Hot Spot Dagen te Breukelen www.hotspot.nl
Dorpskerk te Zwammerdam www. vriendenvandedorpskerk.nl
Kerstroute Den Dolder www.kerkdendolder.nl
Kunstroute ‘Kunst in de 6 dorpen Oosterbeek www.kunstroute-renkum.nl
Het Geheim van Fort Vuren Vuren Facebook kunstcafé Fort Vuren
Galerie De Swarte Ram Doesburg www.de-swarte-ram.nl
Galerie Kunstwerk Harderwijk www.kunstwerkharderwijk.nl
Kunst in de Vallei in Plantion Ede
Ara Fair Arnhem
Kunst in kerk m.m.v. ds. Hans Bouwma, 2015, MC kerk Den Dolder www.kerkdendolder.nl
Kunst in kerk m.m.v. ds. Hans Bouwma, 2016, MC kerk Den Dolder www.kerkdendolder.nl
Galerie Honar Schoonhoven www.galeriehonar.nl
Galerie Elfring Art Wijk bij Duurstede www.elfring-art.nl
Verpleeghotel Bovenwegen Zeist
Workshop bewoners Bovenwegen Zeist
Feest van de Geest dorpskerk Hekelingen www.feestvandegeest.nl
Kunstuitleen Nieuwegein
Cultuur Podium Den Dolder www.cultuurpodiumdendolder.nl
Tussen Kunst en Tuin Zwijndrecht www.opentuinagenda.nl
Kunst rond Den Dolder Den Dolder  www.kunstronddendolder.wordpress.com
Galerie Serruys Rotterdam www.galerieserruys.nl
Huiskamer galerie Den Dolder www.wilmazwanepol.nl
Galerie Lange Dwars Gouda www.langedwars.nl
Te Hooi en te Kunst Woerden www.tehooitekunst.nl
ArtFair Alkmaar www.artfairalkmaar.nl
Galerie Oosterlaren Laren (NH)
Galerie Deerenberg Haven 42 Schoonhoven
Galerie de Rookerij Huizen www.nataliehoogeveen.nl
KunstGein Atelierroute Nieuwegein www.artbyniny.nl
Atelierroute Sta-Art kunstroute Alhen a/d Rijn www.sta-art.nlnl
Gallery J. van den Elshout Den Haag www.kunsthandelelshout.nl
Valk-Art Fair Cuijk
Ateliergalerie Johan Timmers Lunteren www.johantimmers.nl
Kunst TT-Assen www.artassen.nl
Expositie KCN met Niny Zitman Nieuwegein www.artbyniny.nl
Galerie Beeldtaal Culemborg www.galeriescala.nl
Bibliotheek Bergambacht
Wijngaard Vier ambachten Simonshaven www.agthuysen-wijnbouw.nl
Galerie De kunstkeuken Valkenswaard
Ku-Va Museum Vaassen www.ku-va.nl
Gorcums museum Gorinchem
Atelierroute C. Molenaar Driebergen www.atelierroutedriebergen.nl
Aya Living Utrecht
Galerie Businessroom Hilversum www.businessroom-hilversum.nl
Bibliotheek Schoonhoven
Galerie De Verleiding Oudewater
Kunst en muziek op zondag Renkum www.everwijnsgoed.nl
Rijssens museum Rijssen www.rijssensmuseum.nl
Kunstroute Lillian Schönhage Spijkenisse www.lilliart.nl
Galerie Serruys Rotterdam www.galerieserruys.nl
Hofpoort Ziekenhuis Woerden
Verlichte boerderijenroute Snelrewaard www.verlichteboerderijen.nl
Galerie Goutum Goutum (Fr)
Galerie Het Oude Raadhuis Warmond www.hetouderaadhuisvanwarmond.nl
ARA Art Fair Zwijndrecht
Galerie Scala Culemborg www.galeriescala.nl
Everwijnsgoed Renkum www.everwijnsgoed.nl
Sociale Verzekeringsbank Utrecht
Galerie Oostvogel IJsselmonde
Evertshuis Bodegraven www.evertshuis.nl
Nieuw Salem Driebergen
Galerie The House of Arts Grave
Wijndomein De Vier Ambachten Simonshaven www.agthuysen-wijnbouw.nl
Galerie Artjan Borne
Galerie Westbroek Westbroek
Galerie De Pomp Warmond
Galerie De Eilandspolder De Rijp
Park Voorn Utrecht
Galerichel Aardenburg
Mode evenement Oegstgeest www.Wilibrordkerk.nl
De koperen hoogte Zwolle www.dekoperenhoogte.nl
Gemeentehuis Dalfsen
De galerie door… Snelrewaard
Grand Hotel Karel V Utrecht www.karelv.nl
Rhijnhuizen Nieuwegein
Keukenhof Lisse
Galerie ‘La Dame Bastet’ Halle www.centrumvoorkat.nl
Galerie Peters Amsterdam
Galerie R Rotterdam
Instock galerie Oegstgeest
Kunstroute Nieuwegein
Kasteel Roosendael Rozendaal
New Greenwich Village Zuidwolde (Drenthe)
Galerie Rarekiek Delden
Galerie Uithof Utrecht
Zinkwit Utrecht
Nanda – Art Zaltbommel www.nanda-art.nl
Galerie Leopold Wijdeveld Sint Jacobiparochi
Kunstbeurs Zeddam